Fjalë Kyçe

“Sulltanesha Hyrem” kthehet në kohë, publikon foton e realizuar 25 vite më parë

“Sulltanesha Hyrem” kthehet në kohë, publikon foton e realizuar 25 vite më parë

Aktorja e njohur turke, Meyrem Uzerli, i ka hapur arkivat për ta ndarë me ndjekësit një foto nga e kaluara, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar në Instagram një imazh të realizuar para 25 vitesh dhe një tjetër të realizuar sot.

Nëse i analizon dy fotografitë nuk duket dallim i madh ani pse janë shumë vite që kanë kaluar.

“1995🖇2020 🕰, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

https://www.instagram.com/p/CDYQUWShjUU/?utm_source=ig_web_copy_link