Fjalë Kyçe

Sunny Hill: “Sonte”, J Balvin gati për performancën në Prishtinë

Sunny Hill: “Sonte”, J Balvin gati për performancën në Prishtinë

J Balvin është gati për performancën e parë në Prishtinë.

Artisti kolumbian e ka ri-shpërndarë lajmërimin e Sunny Hill Festival në Instagramin e tij, duke shkruar “Sonte”.

Ai ia bashkëngjiti edhe flamurin e Kosovës njoftimit.

Kjo është hera e parë që J Balvin këndon në Prishtinë, madje e para herë që ai vjen në Kosovë.

Nata e parë e festivalit Sunny Hill në Parkun e Gërmisë, ishte e ‘zjarrtë’ me performancën e Dua Lipës, Elvana Gjatës dhe Kidës.