Fjalë Kyçe

Super Arbër Zeneli, shënon dhe asiston në fitoren e Reims

Super Arbër Zeneli, shënon dhe asiston në fitoren e Reims

Skuadra e Arber Zenelit ka shënuar fitore në udhëtim ndaj Montpelier, shkruan GazetaAlo.

Ylli kosovar kishte një paraqitje fantastike pasi shënoi nga penaltia dhe asistoi në fitoren prej 2:4. /GazetaAlo