Fjalë Kyçe

Super përballje ndërmjet, Holandës dhe Gjermanisë

Super përballje ndërmjet, Holandës dhe Gjermanisë

Holanda ka barazuar rezultatin ndaj Gjermanisë në takimin e vlefshëm për kualifikime në EURO 2020, shkruan Gazeta Alo.

Pjesa e parë ka përfunduar me epërsinë e gjermanëve me rezultatin 0:2, por pjesa e dytë fletë në favor të holandezëve të cilët kanë shënuar dy herë për të barazuar ne 2:2.

Depay ka shënuar për 2:2 në minuten e 63. /Gazeta Alo