Fjalë Kyçe

Surprizë! Zaimina Vasjari nënë për herë të dytë

Surprizë! Zaimina Vasjari nënë për herë të dytë

Zaimina Vasjari është shkëputur prej disa kohësh nga muzika. Ajo i është përkushtuar biznesit të saj të veshjeve, por arsyeja kryesore është familja.

Zai është nënë e një vajze, të cilën e ka pagëzuar me emrin Chloe dhe i është dedikuar asaj me kohë të plotë.

Pak minuta më parë, ajo i ka emocionuar të gjithë përmes një foto të publikuar në Instagram, ku ka treguar se është sërish shtatzënë.

Zai shihet teksa mban duart te barku i rrumbullakosur dhe ka shkruar se ndihet e bekuar.

“E bekuar përsëri me një ëngjëll”./abcnews.al