Fjalë Kyçe

Tashmë edhe nëna e motrave Mustafa, pjesë e grupit?

Tashmë edhe nëna e motrave Mustafa, pjesë e grupit?

Motrat Mustafa shumë shpejt do të vinë me projektin e tyre të ri.

Këtë e ka konfirmuar vet Sahide Mustafa përmes një postimi në llogarinë e saj në “Facebook”, ku ka thënë se edhe nëna e tyre do të marr pjesë në klip.

“Kushtuar më të shtrenjtës tonë nënës, për herë të parë do të marr pjesë me një ninull dhe nëna jonë në klip” ka shkruar Sahidja në postimin e saj.