Fjalë Kyçe

Tayna dhe Dafina sot publikojnë këngën e re

Tayna dhe Dafina sot publikojnë këngën e re

Dy yjet e estradës shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Tayna kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim.

Së fundmi, është vet këngëtarja Zeqiri e cila ka bërë të ditur se projekti i tyre lansohet gjatë ditës së sotme, pikërisht për festën e Kurban Bajramit.

“Boy bye”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Ky është bashkëpunimi i parë i dyshes që besohet se do të mirëpritet nga publiku.

Të njëjtat po vazhdojnë të jenë tejet të angazhuara në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme në mbarë trojet shqiptare.