Fjalë Kyçe

Tayna ‘djeg’ rrjetet, shfaqet si një afrikane

Tayna ‘djeg’ rrjetet, shfaqet si një afrikane

Rep-artistja më e përfolur në estradën tonë, Tayna djeg rrjetet sociale me postimin e fundit, shkruan GazetaAlo.

Edhe pse është kthyer nga Tailanda, Tayna vazhdon të publikojë fotografi prej pushimeve.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet si një afrikane tërheqëse, duke pozuar trupin e saj.

Tayna nuk heziton asnjëherë të eksperimentojë me stile të ndryshme, dhe ky i shkon jashtëzakonisht shumë./GazetaAlo/