Fjalë Kyçe

Tayna e bën ‘nxehtë’ me foton e fundit

Tayna e bën ‘nxehtë’ me foton e fundit

Tayna është duke shijuar disa ditë pushimi.

Tayna pas suksesit që arriti me këngën e fundit ‘Bass’ është duke i bërë disa ditë pushimi, para se të filloj sërish nga e para, shkruan lajmi.net.

Gjatë kësaj periudhe, reperja ka qenë aktive në rrjete sociale duke ndarë momente prej pushimeve me ndjekësit e saj në Instagram, që nuk janë më pak se një milion.

Tayna emri i vërtetë i së cilës është Dorunitna, ka publikuar një imazh nga një anije ku ajo është shfaqur në bikini të zeza dhe format e saj trupore nuk donë koment.