Fjalë Kyçe

Tayna e veçantë në klipin e ri, publikon pamjet me një mbishkrim domethënës

Tayna e veçantë në klipin e ri, publikon pamjet me një mbishkrim domethënës

Tayna është duke punuar në projektin e ri muzikor që pritet të publikohet së shpejti.

Reperja nga Prizreni, Tayna ka nis xhirimet e klipit të ri në të cilin vjen tejet e veçantë në bazë të pamjeve që solli në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Në rrjetin Instagram, Doruntina befasoi të gjithë me imazhin e fundit teksa dukej mjaft ndryshe dhe me një veshje interesante.

“Dikur s‘e kan besu qe kom me mrri…”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.
Doruntina Shala ishte artistja më “IN” e vitit 2018, e cila po vazhdon të jetë në formë edhe këtë vit.