Fjalë Kyçe

Tayna ekspozon shumë përmes paraqitjes në reçipeta

Tayna ekspozon shumë përmes paraqitjes në reçipeta

Tayna ka joshur fansat me pamjet e publikuara së fundmi.

Reperja Tayna është ndër të preferuarat e publikut shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale duke publikuar foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria. Postimet e saja fitojnë vëmendje si shkak i paraqitjeve në rroba të pakta dhe jo rrallë herë provokuese.

Së fundi ajo u shfaq mjaft atraktive në Instagram me veshjen ‘serioze’ të cilën u kujdes ta kombinonte me reçipetat përpkot dantellë duke ekspozuar gjoksin e bujshëm për të cilin përflitet mjaft shumë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Menjëherë pas shpërndarjes së imazheve ajo u komentua mjaft shumë nga fansat duke e komplimentuar për pozën dhe linjat trupore.