Fjalë Kyçe

Tayna është fytyra e koleksionit të ri e bashkëpunimit mes Playboy dhe Def Shop

Tayna është fytyra e koleksionit të ri e bashkëpunimit mes Playboy dhe Def Shop

Tayna ka joshur fansat me postimet e reja së fundmi.

Reperja enjohur shqiptare është mjaft e suksesshme në botën e muzikës por si duket kjo nuk po i mjafton, shkruan lajmi.net.

Tayna së fundi ka publikuar imazhe dhe video duke qenë se ajo tashmë është fytyra e koleksionit të ri mes bashkëpunimit të Def Shop dhe Playboy.

Në pamjet e shpërndara në Instagram Tayna shihet me disa veshje të ndryshme të cilat janë mjaft joshëse por sportive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Reperja e dashur për publikun është duke shijuar suksesin e duetit me reperin e njohur shqiptar Azet “Ti Harro”, i cili erdhi në kanalin Youtube rreth 2 javë më parë dhe tashmë ka 6 milionë klikime.