Fjalë Kyçe

Tayna i drejtohet Samantës: Shihemi në gjyq

Tayna i drejtohet Samantës: Shihemi në gjyq

Samanta Karavella dhe Tayna duket se janë bërë mikesha mjaft të mirë.

Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka publikuar një video në Instagram me syze dhe i thotë Taynës se nuk do i gjejë më syzet, shkruan lajmi.net.

Por, nuk ka munguar as replika e Taynës.

“Hhahahahaha publikisht të shpallë të pandehur… shihemi në gjyq”, ia ka kthyer reperja nga Prizreni me shaka.

Doruntina dhe Samanta shihet se kanë një raport mjaft të mirë dhe një duet mes tyre do ishte epik.