Fjalë Kyçe

Tayna me këtë foto kujton pushimet në Tajlandë

Tayna me këtë foto kujton pushimet në Tajlandë

Duket se artistja ka nevojë për ca ditë pushimi.

Tayna ka qenë tejet e angazhuar këto muajt e verës si me këngët e punuara ashtu edhe me koncerte në vende të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Si duket pas gjithë këtyre angazhimeve këngëtares i ka marrë malli për ditët e pushimit. Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram të shkëputur nga pushimet e fundit të cilat i kaloi në Tajlandë.

Përndryshe, kujtojmë se ditë më parë Tayna në bashkëpunim me Mc Kreshën dhe Lyrical Son lansuan këngën ‘Pasite’ projekt ky shumë i pëlqyer nga publiku.