Fjalë Kyçe

Tayna me këto foto zbulon se për çka ka nevojë

Tayna me këto foto zbulon se për çka ka nevojë

Reperja e suksesshme dhe mjaft e përfolur, Tayna po vazhdon të jetë tejet aktive.

Ajo krahas projekteve të një pas njëshme, është prezente edhe me imazhe të shumta që publikon në rrjetet sociale.

Reperja nga Prizreni e cila njihet për stilin e saj unik edhe në fotografit e fundit ka ardhur e tillë.

Me grim perfekt dhe flokë të gjata, Tayna na mahnitur me pamjen e saj.

“Kom nevoje per emoji t’mija”, ka shkruar reperja.

Kujtoj që së fundi Tayna publikoj ‘Kce’ e cila u mirëprit mjaft mirë nga adhuruesit e saj.