Fjalë Kyçe

Tayna me veshjen provokative: Çikë për hastret

Tayna me veshjen provokative: Çikë për hastret

Tayna ka treguar shumë në foton e fundit.

Reperja Tayna ka pozuar me këmbë të hapura në foton e fundit të cilën e ka hedhur në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

“Çikë për hastret”, ka shkruar reperja pranë fotos së postuar tek e cila ndjekësit më pas i kanë lënë komente të ndryshme.

Rep-artistja po e shijon suksesin në muzikë dhe nuk e ka ndërmend të ndalet me punë për projekte të reja.