Fjalë Kyçe

Tayna në lidhje?- Këngëtarja zbulon të vërtetën

Tayna në lidhje?- Këngëtarja zbulon të vërtetën

Tayna është njëra ndër këngëtarët më te komentuara.

Gjatë një paraqitje në “E diell”, ajo u pyet nëse është në lidhje me dikë dhe Tayna u përgjigj shkurt.

“Jo”, tha ajo duke cituar më pas edhe një pjesë të këngës së saj “Poë Poë”.

Kënga e fundit e Taynës është “Kce” e cila ka arritur më shumë se 10 milionë klikime në youtube.

Pas këtij suksesi, ajo nuk ka të ndalur pasi përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një verë të nxehtë me projekte nga ajo.