Fjalë Kyçe

Tayna nuk kursehet fare, kështu duket

Tayna nuk kursehet fare, kështu duket

E bukur dhe shumë elegante.

Fjala është për reperen nga Prizreni, Tayna e cila kohëve të fundit u shfaq e ndryshme por tejet mbresëlënëse, shkruan lajmi.net.

Edhe kësaj radhe, me dekoltenë e hapur tek pjesa e gjoksit, Doruntina zbulon më shumë se ç’duhet nga fiziku i saj i mrekullueshëm.

Reperja shqiptare po vazhdon të jetë në formë dhe shumë e kërkuar, madje lirshëm mund të thuhet se momentalisht është një nga artistet më të suksesshme shqiptare.

Tayna ka paralajmëruar projekte të reja muzikore që pritet t’i lansojë në ditët.