Fjalë Kyçe

Tayna provokative, zbulon më shumë se ç’duhet

Tayna provokative, zbulon më shumë se ç’duhet

Reperja e njohur vjen shumë provokative.

Tayna duket shumë atraktive në këtë imazh.

Tayna është një nga artistet më të dashura të publikut shqiptar, stili dhe vokali i saj mbetet nga më uniket në estradë.

Së fundmi në Instagram po qarkullonte një fotografi e saj vetëm në reçipeta, dhe gjoksi i saj po ‘rrëmben’ sytë e audiencës.

Përndryshe, Tayna pas publikimit të ‘Caliente’ ka premtuar fansat e saj se shumë shpejt do vjen me hite të reja për të cilat vetëm se ka filluar të punoj.