Fjalë Kyçe

Tayna publikon fotografi nga pushimet në Ishujt

Tayna publikon fotografi nga pushimet në Ishujt

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Për këtë ajo ka zgjedhur destinacionin e largët të ishujve Maldive, për të kaluar disa ditë jo-produktive larg aktiviteteve të përditshme.

E teksa ndodhet atje, ajo po i mban të zhurnuar fansat me fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e këndshme që po shijon atje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

“Jam në pushime të majit, mund të kthehem ose mund të mos kthehem …”, ka shkruar Tayna në Instagram.

Reperja, emri i vërtetë i së cilës është Doruntian Shala, ka qenë mjaft aktive në tregun muzikor gjatë këtij viti me projekte të shumta, teksa kënga e fundit që solli ishte “WTF” në bashkëpunim me Ivorian Doll.