Fjalë Kyçe

Tayna publikon video ku shfaq gjoksin e saj

Tayna publikon video ku shfaq gjoksin e saj

Rep-artistja më e përfolur në estradën tonë, Tayna, befason fansat, shkruan GazetaAlo

Tayna po mer pjesë në një aheng mes vajzash, dhe ndanë me ndjekësit detaje nga festa.

Ajo publikon një video provokuese, ku shfaq gjoksin e saj bombastik.

Përveç pjesës së sipërme, detaji që na tërhoqi neve janë edhe flokët e saj të gjata. /GazetaAlo/