Fjalë Kyçe

Tayna realizon ëndrrën e saj më të bukur

Tayna realizon ëndrrën e saj më të bukur

Tayna çdo ditë po numëron suksese të reja.

Tayna është artiste, e cila ka pak kohë që u ngjit në skenën muzikore, por sukseset për të nuk kanë të ndalur.

Së fundi, përmes një postimi në Instagram reperja ka numëruar sukseset që i arriti për një vit dhe falënderoi fansat për përkrahjen.

“1 vit, 11 këngë, 1 milion ndjekës Fillova prej 10 mijë…Faleminderit!!!Ky vit ka qene endrra me e bukur. Ju dua!”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Tayna është “Bye Bye”, këngë kjo në duet me Dafina Zeqirin.