Fjalë Kyçe

Tayna shfaqet mahnitëse në foton e fundit

Tayna shfaqet mahnitëse në foton e fundit

Reperja nga Prizreni, Tayna është tejet aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo ka postuar disa imazhe në llogarinë e saj personale, Instagram gjersa shfaqet tejet në formë dhe duket e mahnitshme.

“Duke i dërguar energji pozitive çdokush që e lexon këtë❤️*”, ka shkruar ajo.

“Ring Ring”, mbetet projekti i fundit i lansuar nga Doruntina në të cilin flet për jetën e saj personale.

 

 

View this post on Instagram

 

*Sending positive energy to whoever reads this❤️*

A post shared by Tayna (@tayna) on