Fjalë Kyçe

Tayna shfaqet më e bukur se asnjëherë

Tayna shfaqet më e bukur se asnjëherë

Reperja nga Prizreni, Tayna ka postuar një imazh të ri në Instagram ku duket tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Doruntina ka vënë në pah barkun e sheshtë ndërsa flokët e valëzuara ia kanë rrëmbyer gjithë vëmendjen.

Reperja, Tayna cilësohet të jetë njëra ndër artistet më të bukura dhe me plot stil që ka estrada jonë.

Nga ana tjetër, në projekte muzikore nuk ka të ndalur e i fundit projekt i lansuar nga ajo është “Ring Ring”.

 

View this post on Instagram

 

Petite

A post shared by Tayna (@tayna) on