Fjalë Kyçe

Tayna shumë energjike, vallëzon edhe në veturë

Tayna shumë energjike, vallëzon edhe në veturë

Tayna është reperja shumë e dashur e estradës sonë.

Tayna u kthye nga pushimet në Tajlandë për të vazhduar aktivitete dhe punën e lënë për disa ditë në vend, shkruan Gazeta Alo.

Sesa është aktive dhe shumë energjike Tayna e tregon edhe videon që e postoi ne ‘instastory’ ku duket për mrekulli duke vallëzuar bashkë me shoqet e saj në veturë.

Tayna i gëzohet suksesit të madhë që kishte me këngën e fundit ‘Kce’ e që si duket ky është vetëm fillimi për këngëtaren e cila ka paralajmëruar shumë projekte për këtë verë./Gazeta Alo/