Fjalë Kyçe

Tayna thekson format trupore me veshjen e ngushtë dhe sportive

Tayna thekson format trupore me veshjen e ngushtë dhe sportive

Tayna i vuri në pah format seksi trupore.
Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Tayna është aktive edhe në publikimin e imazheve të ndryshme në rrjete sociale dhe së fundmi rrëmbeu vëmendjen me një fotosesion ku shfaqej gjysmë e zhveshur.

Vëmendjen e mori edhe me një imazh të realizuar si zakonisht para pasqyrës, aty ku vinte në fokus të veçantë format e saj trupore.Me veshje sportive, Tayna dukej seksi para pasqyrës dhe këto poza i ka të shpeshta.