Fjalë Kyçe

Tayna thotë se është ëndrra e çdo vjehrre

Tayna thotë se është ëndrra e çdo vjehrre

Tayna ka pozuar joshëse në bikini.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, i ka publikuar dy foto të reja në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në fotot e postuara ajo është shfaqur joshëse në bikini dhe ka marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj, mirëpo ka qenë edhe mbishkrimi i fotos që ka rënë në sy.

“Endrra e cdo vjehrre😛”, ka shkruar ajo.

Reperja e ka pasur verën e ngarkuar me punë andaj nuk ka pasur se si të mungoj edhe një pushim si ky.