Fjalë Kyçe

Tayna tregon linjat trupore në foton e fundit

Tayna tregon linjat trupore në foton e fundit

Tayna shfaqet tërheqëse në foton e fundit.

Reperja Tayna që nga fillimet e para të karrierës e edhe sot po vazhdon të jetë në fokus të veçantë shkak i suksesit që ka arritur me muzikë dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net.

Në media kemi pasur rastin ta shohim shpesh emrin e saj edhe për shkak të imazheve provokative që i poston në Instagram.

Në një të fundit ajo duket tejet joshëse e veshur ngushtë me një fustan të verdhë i cili i ka zbuluar linjat trupore.

Sa i përket muzikës, rep-artistja po vazhdon me ritmin e njëjtë pasi kënga e saj e fundit me titull “Ring Ring” deri tani është klikuar më shumë se 3 milionë herë në kanalin zyrtar në Youtube.
Për tekstin e këtij projekti është kujdesur vetë ajo.