Fjalë Kyçe

 Tayna tregon shumë, këtë herë nxjerr këmbë e…

 Tayna tregon shumë, këtë herë nxjerr këmbë e…

Momentalisht është njëra nga vajzat më seksi të estradës.

Reperja nga Prizreni, Tayna po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, provokimet e së cilës janë të shpeshta, shkruan lajmi.net.

Ajo ka postuar disa imazhe në Instagram ku shfaqet me një fustan të zi e që ka treguar më shumë se ç’duhet nga fiziku i saj i mrekullueshëm.

Tayna ka nxjerr tërësisht gjoksin dhe ka zbuluar këmbët gjersa e quan veten ‘ndrikull’.

Shala hyri fuqishëm në tregun muzikor shqiptar e cila bëri ‘boom’ me projektin e parë “Columbiana”.