Fjalë Kyçe

Tayna vjen me plot stil nga Italia

Tayna vjen me plot stil nga Italia

Është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

E në atë Instagram, Tayna publikon imazhe dhe video nga më të ndryshmet për të cilat komentohet vazhdimisht, shkruan lajmi.net.

Poza e saj e fundit është kur shfaqet mjaft provokuese nga Italia, teksa ka vënë në pah belin e saj të hollë.

Sa i përket projekteve muzikore “Ring Ring”, titullohet kënga e re e Taynës që ka marrë mbi dy milionë klikime.

Kjo këngë e Doruntinës është e lidhur me jetën e saj personale, që u mirëprit nga publiku.