Fjalë Kyçe

Tayna xhiron veten pa bluzë

Tayna xhiron veten pa bluzë

Tayna ka provokuar në Instagram.

Reperja Tayna po vazhdon provokimet e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Derisa njihet si një prej emrave më të komentuar në mediat rozë, ajo po u jep akoma më shumë hapsirë të gjithëve për t’ia lakuar emrin pasi sukseset nuk po i ndalen e dita ditës sa vjen e bëhet akoma më joshëse.

Mbrëmë ajo e ka incizuar veten në pasqyrë dhe shihet pa bluzë, e veshur shkurt dhe duket seksi.

Ndërsa në një tjetër postim ani pse me bluzë, Tayna po ashtu ka marrë vëmendjen. Me këtë veshje është paraqitur në koncertin e fundit.