Fjalë Kyçe

Të gjithë në këmbë për Luana Vjollcën

Të gjithë në këmbë për Luana Vjollcën

Luana Vjollca e ka bërë publikun të ngihen të gjithë në këmbë.

Luana Vjollca si prezantuese ka arritur që të bëjë për vete një numër të madh të publikut, shkruan lajmi.net.

Mirëpo prej se ka filluar të merret me muzikë njësoj po ia del edhe me fansat që ia dëgjojnë këngët dhe mblidhen nëpër koncertet që ajo performon.

Këtë e dëshmon më së miri një video të cilën e ka publikuar së fundmi në Instagram.

”Zemra plot”, ka shkruar Luana pranë postimit në të cilin shihen të gjithë në këmbë me drita në duar.

https://www.instagram.com/p/Bsk2pgIgLsA/?utm_source=ig_embed