Fjalë Kyçe

Të gjithë sytë tek Françeska dhe Kejvina në plazh, publikojnë imazhet e ‘nxehta’

Të gjithë sytë tek Françeska dhe Kejvina në plazh, publikojnë imazhet e ‘nxehta’

Françeska Jaçe dhe Kejvina Kthella kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe atraktive.

Françeska Jaçe dhe Kejvina Kthella kanë realizuar një fotosesion të ri në plazh, shkruan lajmi.net.

Dy bukuroshet shfaqen në bikini, njëra të bardha e tjetra të zeza, ndërsa në plan të parë kanë linjat trupore.

Kejvina dukej provokuese në një foto, ku provokon me të pasmet, ndërsa Françeska tregoi barkun e sheshtë.

Që të dyja pranuan shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.