Fjalë Kyçe

Të pasme si qershi, Emily Ratajkowski lë gojëhapur të gjithë me fotot e fundit

Të pasme si qershi, Emily Ratajkowski lë gojëhapur të gjithë me fotot e fundit

Ajo është duke kaluar nëpër një tranzicion të lehtë në aktrim, me rolet në filmat si I Feel Pretty dhe Gone Girl.

Por Emily Ratajkowski ka treguar se është duke punuar fort edhe në linjat e saj trupore, pasi publikoi disa fotografi seksi në Instagram të enjten.

Modelja 27-vjeçare, la fansat e saj gojëhapur pasi publikoi fotografi që shfaqin prapanicën e saj në formë qershie, transmeton Gazeta Express.

Emily u shfaq absolutisht tërheqëse në fotografitë e publikuara. Muajin e kaluar, ajo tha për Vogue Australia se i adhuron fotografitë e saja seksi.