Fjalë Kyçe

Të shtëna me armë në Prishtinë, rasti nën hetime

Është raportuar se persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në rrugën “Qerim Pllana”, në Prishtinë.

Personatë në fjalë janë larguar në drejtim të panjohur, ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar shtatë gëzhoja.

Nuk raportohet për të lënduar në njerëz ndërsa rasti vazhdon të hetohet nga njësitë relavante./Gazeta Alo/