Fjalë Kyçe

Të veshur me stil, Rita dhe Taika fotografohen rrugëve të Nju Jorkut

Të veshur me stil, Rita dhe Taika fotografohen rrugëve të Nju Jorkut

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi kanë marrë vëmendje gjatë një dalje që kanë pasur në Nju Jork.

Dyshja u fotografuan të veshur me shumë stil. Rita Ora ishte veshur me një xhaketë dhe pantallona lëkure të kuqe. Ajo u fotografua në Nju Jork të premten derisa po dilte për drekë me bashkëshortin e saj Taika Waititi.

Këngëtarja 33-vjeçare ka mahnitur me veshjen të cilën e ka shoqëruar me geta të zeza të tejdukshme dhe çizme të zeza deri në gjunjë, shkruan Daily Mail.

Derisa, bashkëshorti i saj Taika, kishte veshur një bluzë të zezë, xhinse të errëta dhe një palë patika të bardha.