Fjalë Kyçe

Telashe për reperin e njohur, akuza për sulm seksual

Telashe për reperin e njohur, akuza për sulm seksual

Reperi i njohur, Trey Songz po përballet me akuzat e një sulmi seksual, raportojnë mediat e huaja. Artisti 37-vjeçar është në hetim nga autoritetet në Las Vegas në lidhje me një incident të raportuar të dielën që ndodhi në një hotel, konfirmuan burimet për TMZ.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur pasi ai dhe miqtë e tij u kthyen nga festa e ditëlindjes së tij në një klub nate. Kjo nuk është hera e parë që artisti përballet me akuza të tilla, përcjell abcnews.al. Vitin e kaluar, Songz mohoi akuzën për sjellje të pahijshme seksuale pasi një grua e quajtur Aliza pretendoi se nuk e linte të dilte nga një dhomë hoteli.

Më e fundit: Trey Songz, 37 vjeç, po hetohet në Las Vegas në lidhje me akuzat për sulm seksual, thanë të hënën burime policore për TMZ. Ai u rrëmbye në Las Vegas në shtator.