Fjalë Kyçe

Tentim vrasje në Prishtinë, plagoset një person

Tentim vrasje në Prishtinë, plagoset një person

Plagoset me armë zjarri një person në Prishtinë.

Dje pas mesnatës është raportuar se një person i pa njohur ka shtënë me armë zjarri dhe ka plagosur viktimën mashkull shqiptar.

I dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes, thuhet në raportin e policisë së Kosovës, trasmeton Gazeta Alo.

Njësitë policore kanë gjetur dhe konfiskuar katër gëzoja të fishekëve dhe vazhdon të hetohet rasti nga njësitë relevante.