Fjalë Kyçe

Tenton grabitjen e një pompe të derivateve, arrestohet nga policia

Tenton grabitjen e një pompe të derivateve, arrestohet nga policia

Tenton grabitjen e një pompe të derivateve, arrestohet nga policia

Një person i dyshuar është arrestuar në rrugën “Isa Kastrati”, në Prishtinë pasi që i njëjti ka tentuar të grabit një pompë të derivateve, njofton policia.

Njësiti patrullues  gjatë kontrollit tek i njëjti ka gjet dhe konfiskuar një pistoletë plastike.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./Gazeta Alo/