Fjalë Kyçe

Teuta motivuese me këtë postim

Teuta Krasniqi është aktorja pozitive shumë e dashur nga publiku.

Teuta është shumë energjike dhe e zonja në profesionin e saj, shkruan Gazeta Alo.

Ajo së fundi ka publikuar një foto në istastory që është shumë motivuese edhe për ata që e ndjekin aktoren në rrjetet sociale që ka domethënjën se nuk duhet ngurruar në arritjen e qëllimeve me frikën se do biesh(humbësh) pasiqë nëse mundohesh me të vërtet edhe mund të fluturosh(fitosh).

Teuta po korrë mjaft sukses edhe me serialin e saj për të rinj “iStar’, aty ku merr pjesë edhe vazja e saj Tara./Gazeta Alo/