Fjalë Kyçe

Teuta s’dallon nga nxënëset e saj

Teuta Krasniqi është aktorja jonë e njohur që asnjëherë s ndalet nga puna e saj e aktrimit.

Teuta edhe pse nënë e dy vajzave, karrierën e saj nuk e lë anash, shkruan Gazeta Alo.

Ajo po pëlqehet mjaft shumë edhe me serialin e saj ‘I Star’ që trajton temën e të rinjve në vend.

Në rrjetin social instagram, Teuta ka publikuar një foto ku shihet së bashku me nxënëset e saj, ajo që bie në sy është se edhe pse mbi të 30-at prapë merr vëmendjen me freskinë që ka, dhe duket se është moshatare me to./Gazeta Alo/