Fjalë Kyçe

Teuta si asnjëherë më parë, nxjerr komplet gjoksin jashtë me këtë fustan

Teuta si asnjëherë më parë, nxjerr komplet gjoksin jashtë me këtë fustan

Këngëtarja e njohur Teuta Selimi është e dalluar në secilin imazh.

Ajo me përkushtimin që ka për paraqitjet fizike, shumë herë është në krye të faqes rozë, shkruan “Kosovarja”.

Por, rrallë herë ajo ka provokuar sikur me këtë fustan.

Me një model të ngushtë dhe të shkurtër, gati sa nuk e zbuloi komplet gjoksin.

Për më shumë, e dëshmon imazhi i radhës.

View this post on Instagram

♠️

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi__) on