Fjalë Kyçe

Teuta tregon se a do të marr pjesë në dasmën e Bleros

Teuta dhe Blero dikur ishin një nga çiftet më të përmendura në estradë.

Dikur një nga çiftet më të pëlqyera Teuta Krasniqi dhe Blero, edhe pas ndarjes vazhdojnë të komentohet në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Aktorja shumë e dashur për publikun kosovar ka qenë e ftuar në emisionin ‘Kosovë Show’ ku ka treguar se a do marrë pjesë në dasmën e Bleros.

Kur moderatori i emisionit i thotë se “Blero na ka pru ftesën”, Teuta ia kthen “Ishalla veç kaloni mirë”.