Fjalë Kyçe

Thaçi dhe Rama e kalojnë fundjavën së bashku

Thaçi dhe Rama e kalojnë fundjavën së bashku

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama po kalojnë vikendin së bashku.

Këtë e ka bërë të ditur Rama përmes rrjeteve sociale.

Duke publikuar një fotografi së bashku me Thaçin, mbishkrimi i Ramës thotë ‘fotografia e ditës’