Fjalë Kyçe

Thaçi e Haradinaj vendosin kurora lulesh të shtatorja e ish-presidentit Rugova

Thaçi e Haradinaj vendosin kurora lulesh të shtatorja e ish-presidentit Rugova

Është bërë ngritja solemne e Flamurit të Republikës së Kosovës për nder të 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, shkruan Gazeta Alo.

Në ngritjen solemne të flamurit kanë marrë pjesë presidenti Hashim Thaçi, dhe kryeministri Ramush Haradinaj.

Pas ngritjes së flamurit, krerët e shtetit kanë vendosur kurora lulesh te shtatorja e ish-presidentit Ibrahim Rugova si dhe te lapidari i personave te pagjetur/Gazeta Alo/

Fotografia e Ramush Haradinaj