Fjalë Kyçe

Therje me thikë në Festivalin e Birrës në Prishtinë (VIDEO)

Therje me thikë në Festivalin e Birrës në Prishtinë (VIDEO)

Festivali i Birrës që ka filluar nga dita e premte në Prishtinë, do të zgjasë deri të martën.

Incidentet nuk kanë munguar, pasi që mbrëmjen e djeshme ka pasur rrahje dhe therje me thikë në ambientet ku po mbahet ky festival në platonë mbi Pallatin e Rinisë.

Në një video inqizim që e ka siguruar Gazeta Express shihen disa të rinjë duke u grushtuar mes vete, kurse njëri nga ta përfundon në tokë nga therja me thikë.