Fjalë Kyçe

Therret me thikë një person në Prizren

Therret me thikë një person në Prizren

Një person është therrur me thikë në Prizren, me këtë rast Policia ka arrestuar të dyshuarin, shkruan Gazeta Alo.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile.

I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Viktima mashkull K/Shqiptar ka pësuar lëndime trupore pasi është therur me thikë nga i dyshuari K/Shqiptar. Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje” /GazetaAlo/