Fjalë Kyçe

Tolgahan në formë të mirë fizike, ja si e thërret Almeda

Tolgahan në formë të mirë fizike, ja si e thërret Almeda

Almeda Abazi ka komplimentuar burrin e saj për fizikun duke e cilësuar si ‘Hulk’.

Almeda Abazi është duke i kaluar disa ditë pushimi së bashku me burrin dhe birin e saj.

Ajo nuk ka hezituar të publikojë fotografi nga pushimet, e kësaj here ajo ka publikuar pamje të aktorit turk Tolgahan në pishinë, shkruan lajminet.

Po ashtu 27 vjeçarja nuk heziton as të komplimentojë turkun për fizikun e tij duke thënë: “ Mu duk se pashë ‘Hulkun’ në pishinë.