Fjalë Kyçe

Tolgahan Sayisman ia publikon këtë imazh të ëmbël, Almedës

Tolgahan Sayisman ia publikon këtë imazh të ëmbël, Almedës

Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi janë një nga çiftet më të preferuara nga publiku.

Dyshja së fundmi janë në pritje të ëmbël ku së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Tolga ka publikuar një fotografi në profilin e tij zyrtar në Instagram, teksa shfaqë Almedën afër një qeni.

Duket se aktori turk ka një dashuri të madhe për bukuroshen shqiptare, që nuk ndalet së shfaquri në rrjetet sociale.

Ata tashmë bëjnë një jetë të lumtur familjare në Turqi ku edhe zhvillojnë karrierën e tyre profesionale.