Fjalë Kyçe

Transferimet më të shtrenjta në histori të Premier League

Transferimet më të shtrenjta në histori të Premier League

Premier Liga angleze njihet si liga e cila bënë investime të çmendura në transferimin e lojtarève, shkruan Gazeta Alo

Man City, Liverpool, Chelsea, Man Utd, Tottenham dhe Arsenal janë skuadrat e kreut të tabeles të cilat bëjnë “luftë” të madhe për transferimin e yjeve të njohura nè skiadër.

Por skuadra e cila mbanë rekordin për transferimet më të shtrenjta në histori është ajo e Man Utd.

Transferimet më të shtrenjta në histori të Premier League.